2015. február 28., szombat

Tehetetlen támadójáték

Balassagyarmati Kábel SE – Algyő FKSE 28-33 (17-17)
Balassagyarmat, 200 néző, vezette: Natkai, Szalay.
Kábel SE: Djukanovics – Bécsi 2, Jakubecz, Szabó T. 6/3, Maletics 4, Albert-Tóth 8, Radjenovics 2. Csere: Síró (kapus), Piroska, Danisovszki 5, Bán 1, Tihanyi. Vezetőedző: Molnár Ferenc.
Az Algyő legjobb dobói: Ambrus 6/2, Pál 5, Gazsó 5.
Hétméteresek: 5/3, ill. 5/4. Kiállítások: 8, ill. 18 perc (+1 kizárás: Gazsó, Szabó Tamással szembeni súlyos szabálytalanságért).
Az eredmény alakulása: 6.perc: 4-2, 16.perc: 9-5, 19. perc: 9-8, 22. perc: 11-11, 33. perc: 19-17, 43. perc: 23-21, 47. perc: 23-25, 52. perc: 26-28, 56. perc: 26-32.

A második félidőben tapasztalt kapkodó játék, a védekezés komoly hiányosságai (jobb szél és a beállóssal szembeni határozatlanság), és a tehetetlen támadók (az első félidőben hét gólig jutó Albert-Tóth a második félidőben teljesen visszafogottá vált, és a Szabó Tamással szembeni emberfogásra sem volt „gyógyszer”) miatt teljesen megérdemelt a Kábel SE veresége. Ezúttal nem akadt olyan egyéni produkció, amely kiemelhető lett volna.
(Részletes tudósítás és edzői értékelő vasárnap.)