2015. február 14., szombat

Nyert a Kábel SE

Első tavaszi hazai találkozóján az eredetileg esélyesebbnek tartott, és a tabellán előkelőbb helyet elfoglaló Mizse KC gárdáját bravúrosan győzte le a Balassagyarmati Kábel SE legénysége. A mérkőzésen egyik csapat sem jeleskedett a támadások pontos befejezésében, a hazaiak a jobb védekezésüknek, illetve Síró Zoltán kapus nagyszerű teljesítményének köszönhetik, hogy otthon tartották a két pontot.

Balassagyarmati Kábel SE – Mizse KC 22-19 (12-10)
Játékvezetők: Murvai-Buzogány, Szilvási.
Kábel SE: SÍRÓ – Bécsi 4/1, SZABÓ T. 8/2, Piroska 1, MALETICS 3, Albert-Tóth 3, Szabó A. 2. Csere: Jakubecz, TIHANYI 1, Danisovszki, Radjanovics. Vezetőedző: Molnár Ferenc.
A Mizse KC legjobb dobói: Takács 7/2, Bujdosó 4, Drabant 4.
Hétméteresek: 3/3, ill. 3/2. Kiállítások: 8, ill. 12 perc.
Az eredmény alakulása: 4. perc: 2-0, 12. perc: 6-3, 18. perc: 9-5, 23. perc: 9-8, 38. perc: 13-13, 45. perc: 16-14, 49. perc: 17-16, 55. perc: 19-18.